Directie

Floris Verlinden, Managing Director
floris.verlinden@verbuntverlinden.nl Telefoon: 06 50 94 43 99

 

Jurgen Honing, Commercial Director
jurgen.honing@verbuntverlinden.nl Telefoon: 06 10 17 51 24

 

Peter van Houtert, Non-executive Director
peter.vanhoutert@verbuntverlinden.nl

 

Salesteam Retail

Mark van den Brand, Senior Accountmanager Retail
mark.vandenbrand@verbuntverlinden.nl Telefoon: 06 53 89 48 46

 
Chris Kenselaar, Accountmanager Retail
chris.kenselaar@verbuntverlinden.nl Telefoon: 06 12 51 01 27

 
Martijn Loedeman, Accountmanager Retail
martijn.loedeman@verbuntverlinden.nl Telefoon: 06 49 31 85 23

 
Marit van den Berg, Accountmanager Retail
marit.vandenberg@verbuntverlinden.nl Telefoon: 06 11 76 69 18

 

Salesteam Horeca

Phireau Louwers, National Accountmanager
phireau.louwers@verbuntverlinden.nl Telefoon: 06 45 10 18 69

 

Peter Franchimon, Field Sales Manager Horeca
peter.franchimon@verbuntverlinden.nl Telefoon: 06 33 81 43 64

 

Daan Schmidt, Accountmanager Amsterdam – Het Gooi
daan.schmidt@verbuntverlinden.nl Telefoon: 06 22 99 37 69

 

Daan Sloothaak, Accountmanager Zuid-Holland – Zeeland
daan.sloothaak@verbuntverlinden.nl Telefoon: 06 22 49 24 99

 

Jakob Wiltjer, Accountmanager Noord
jakob.wiltjer@verbuntverlinden.nl Telefoon: 06 82 05 78 63

 

Freek van Dorsten, Accountmanager Noord-Brabant – Zeeuws-Vlaanderen
freek.vandorsten@verbuntverlinden.nl Telefoon: 06 23 21 53 96

 

Godfried van de Gevel, Accountmanager Oost-Brabant – Limburg
godfried.vandegevel@verbuntverlinden.nl Telefoon: 06 22 94 99 60

 

Staf

Ruud van der Meijden, Supply Chain Manager
ruud.vandermeijden@verbuntverlinden.nl

 

Twan Oomis, Business Intelligence Manager
twan.oomis@verbuntverlinden.nl

 

Cas Lapien, Finance & HRM Manager
cas.lapien@verbuntverlinden.nl

 

Ouassima Douiri, Management Assistent
ouassima.douiri@verbuntverlinden.nl

 

Sales Support

Casper van den Bemt, Manager Sales Support
casper.vandenbemt@verbuntverlinden.nl

 
Cisca Verhoeven, Sales Support
cisca.verhoeven@verbuntverlinden.nl

 
Tijs Leijten, Sales Support
tijs.leijten@verbuntverlinden.nl

 

Marketing

Tom Versantvoort, Manager Marketing & Communications
tom.versantvoort@verbuntverlinden.nl

 

Annemieke Vullings, Brandmanager
annemieke.vullings@verbuntverlinden.nl

 

Ankie Kerkhofs, Trade Marketeer
ankie.kerkhofs@verbuntverlinden.nl

 

Hilde Hol, DTP & Traffic Marketeer
hilde.hol@verbuntverlinden.nl

 

Wes Rijckaert, Digital Product Specialist
wes.rijckaert@verbuntverlinden.nl

 

Estelle Klemans, Marketeer Brands & Events
estelle.klemans@verbuntverlinden.nl

 

Inkoop en logistiek

Floor de Kock, Purchasing Manager
floor.dekock@verbuntverlinden.nl

 

Karin van Son, Purchasing & Logistics Coördinator
karin.vanson@verbuntverlinden.nl

 

Marc Beersmans, Purchasing & Logistics Support
marc.beersmans@verbuntverlinden.nl