Directie

Peter van Houtert, Managing Director
peter.vanhoutert@verbuntverlinden.nl

 

Salesteam Retail

Jurgen Honing, Commercieel Manager Retail
jurgen.honing@verbuntverlinden.nl Telefoon: 06 10 17 51 24

 
Jeroen Stuivenberg, Accountmanager Retail
jeroen.stuivenberg@verbuntverlinden.nl Telefoon: 06 49 31 85 23

 
Mark van den Brand, Accountmanager Retail
mark.vandenbrand@verbuntverlinden.nl Telefoon: 06 53 89 48 46

 
Chris Kenselaar, Accountmanager Retail
chris.kenselaar@verbuntverlinden.nl Telefoon: 06 12 51 01 27

 

Salesteam Horeca

Floris Verlinden, Commercieel Manager Horeca
floris.verlinden@verbuntverlinden.nl Telefoon: 06 50 94 43 99

 
Daan Sloothaak, Accountmanager Horeca Randstad Noord
daan.sloothaak@verbuntverlinden.nl Telefoon: 06 22 49 24 99

 

Daan Schmidt, Accountmanager Horeca Randstad Zuid
daan.schmidt@verbuntverlinden.nl Telefoon: 06 22 99 37 69

 
Philip van Aardam, Accountmanager Randstad Groothandel
philip.vanaardam@verbuntverlinden.nl Telefoon: 06 20 95 79 18

 

Michiel Volker, Accountmanager Oost
michiel.volker@verbuntverlinden.nl Telefoon: 06 49 31 85 22

 

Peter Franchimon, Accountmanager Centraal
peter.franchimon@verbuntverlinden.nl Telefoon: 06 33 81 43 64

 

Bart van Doorn, Accountmanager Zuidwest
bart.vandoorn@verbuntverlinden.nl Telefoon: 06 49 31 85 24

 
Freek van Dorsten, Accountmanager Horeca Zuidoost
freek.vandorsten@verbuntverlinden.nl Telefoon: 06 23 21 53 96

 
Godfried van de Gevel, Accountmanager Zuid
godfried.vandegevel@verbuntverlinden.nl Telefoon: 06 22 94 99 60

 
Frits van der Sloot, Accountmanager Noord
frits.vandersloot@verbuntverlinden.nl Telefoon: 06 49 31 85 25

 

Staf

Ruud van der Meijden, Supply Chain Manager
ruud.vandermeijden@verbuntverlinden.nl

 

Cas Lapien, Finance & HRM Manager
cas.lapien@verbuntverlinden.nl

 

Martine Bosmans, Administration Assistant
martine.bosmans@verbuntverlinden.nl

 

Sales Support

Casper van den Bemt, Office manager
casper.vandenbemt@verbuntverlinden.nl

 
Sam Slangen, Sales Support
sam.slangen@verbuntverlinden.nl

 
Cisca Verhoeven, Sales Support
cisca.verhoeven@verbuntverlinden.nl

 

Marketing

Twan Oomis, Manager Marketing & Communicatie
twan.oomis@verbuntverlinden.nl

 

Tom Versantvoort, Brandmanager
tom.versantvoort@verbuntverlinden.nl

 

Hilde Hol, DTP & Traffic Marketeer
hilde.hol@verbuntverlinden.nl

 

Wes Rijckaert, Online Marketing & E-commerce
wes.rijckaert@verbuntverlinden.nl

 

Daphne Helwig, Marketeer PR & Communicatie
daphne.helwig@verbuntverlinden.nl

 

Estelle Klemans, Marketeer Evenementen & Promoties
estelle.klemans@verbuntverlinden.nl

 

Inkoop en logistiek

Floor de Kock, Purchasing & Logistics Manager
floor.dekock@verbuntverlinden.nl

 

Sascha Rijkers – Dubbeld, Purchasing & Logistics Coördinator
sascha.rijkers@verbuntverlinden.nl

 

Marc Beersmans, Purchasing & Logistics Support
marc.beersmans@verbuntverlinden.nl